Start o 22:00

Start o 22:00

ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów to już coroczna tradycja. W ostatnią piątkową noc października miłośnicy mocnych wrażeń zgromadzą się w spowitych mrokiem kinowych salach, aby wspólnie oglądać przerażające filmy grozy, które w ostatnim czasie pojawiły się w polskich kinach. ENEMF odbędzie się 28 października. Start o 22:00. 

Tej nocy z ciemności wyłonią się przyprawiające o dreszcze potworne kreatury i napawające głębokim lękiem demoniczne upiory, a z wielkiego ekranu obficie poleje się krew. To wydarzenie dedykowane jest wyłącznie dla widzów o mocnych nerwach!

W repertuarze znalazły się:

– makabryczny Diabelski Młyn – przedpremierowo tylko na ENEMEFie!

– psychodeliczny Widzę, Widzę,

– tajemniczy i mroczny Kiedy gasną światła,

– odważny i ekstremalny Summer Camp.

Więcej informacji o ENEMEFie: TUTAJ

Bilety w cenie od 25 do 33 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl.

Po więcej informacji, pełny cennik biletów itd. zapraszamy na www.enemef.pl. Na stronie można również:

– zapisać się do listy osób BEZPŁATNIE otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem i/lub SMSem,

– wygrać zniżkę: przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilka tysięcy osób wśród wszystkich zarejestrowanych na stronie – otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 12 zł!

Dla naszych Czytelników tradycyjnie już mamy pięć pojedynczych wejściówek na to wydarzenie. Aby zdobyć jedną z nich wystarczy do środy 26 października (do 12:00) podesłać na adres konkurs@mlodyelblag.pl swoje imię i nazwisko. Zwycięzcy o wygranej oraz sposobie odbioru nagrody zostaną poinformowani drogą mailową w dniu rozstrzygnięcia konkursu. 

Przekaż znajomym