enemef-hobbit

ENEMEF: Noc Hobbita to maraton, na który czekali wszyscy fani trylogii „Władcy Pierścieni” Petera Jacksona. Po dziewięciu latach od pierwszej serii na ekranach kin można oglądać ekranizacje powieści J.R.R. Tolkiena „Hobbit, czyli tam i z powrotem”. Dla naszych czytelników mamy jeszcze pięć pojedynczych zaproszeń na tę noc. Znamy również zwycięzców pierwszego konkursu. ZObacz, kto otrzymał już zaproszenia.

Peter Jackson z małej książeczki Tolkiena postanowił zbudować 3-częściową filmową epopeję. I była to świetna decyzja – mimo, że wielu początkowo nie mogło uwierzyć w powodzenie tak karkołomnego zadania. Najdrobniejsze szczegóły Śródziemia są dopracowane w każdym calu, przykuwają uwagę swoją tajemniczością i wykonaniem. To piękne, zapierające dech w piersiach filmy – a wydawało się, że nie da się przeskoczyć poprzeczki zawieszonej wysoko przy okazji realizacji trylogii „Władca Pierścienia”. Tym samym fani tolkienowskiego uniwersum po razz kolejny mogą rozkoszować się wspaniałą filmową ucztą.

ENEMEF: NOC HOBBITA odbędzie się 24 stycznia (piątek) jednocześnie w 28 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań 51, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Zgorzelec.

Godzina rozpoczęcia i zakończenia:

Rozpoczęcie o 22:00, przewidywany koniec ok. 4:00 rano.

Cennik biletów

– 19 zł: cena ulgowa: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na www.enemef.pl – dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 19 zł każdy

– 21 zł: cena zniżkowa: z legitymacją ISIC, ITIC

– 22 zł: cena zniżkowa: z biletem z poprzedniego ENEMEFu można kupić dowolną liczbę zniżkowych

– 23 zł: cena ulgowa: z ważną legitymacją uczniowską lub studencką

– 25 zł: cena normalna

Wielka Dolewka Coca Coli: do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).

Rezerwacja i przedsprzedaż biletów:

Bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez Internet, przedsprzedaż rozpocznie się 9 stycznia. Brak możliwości rezerwacji biletów. Więcej informacji na temat przedsprzedaży oraz rezerwacji biletów pod adresem www.enemef.pl.

Plan projekcji i kolejność:

Zazwyczaj kolejność emisji filmów ustala Publiczność, głosując na stronie internetowej ENEMEFów: www.enemef.pl, jednak tym razem głosowania nie ma. Filmy zostaną zaprezentowane według jedynej słusznej kolejności czyli: „Niezwykła podróż” i „Pustkowie Smauga”.

Dla naszych czytelników mamy jeszcze pięć pojedynczych zaproszeń na tę noc. Aby je wygrać należy do najbliższej środy do godz.12:00 wysłać swoje imię i nazwisko na adres konkurs@mlodyelblag.pl. W temacie prosimy wpisać HOBBIT.

Laureaci o wygranej i sposobie odbioru nagrody zostaną poinformowani w dniu zakończenia konkursu. W poprzednim konkursie podwójne zaproszenia wylosowali: Grzegorz Demczuk oraz Andrzej Kisielewski. Gratulujemy! Potwierdzenia wysłaliśmy mailem.

Red.

Przekaż znajomym