Zapraszamy!

Zapraszamy!

ENEMEF: Noc Kina Polskiego, to wybrane najlepsze polskie filmy ostatnich miesięcy, wielkie emocje, znane i cenione nazwiska oraz poruszające historie. Na wielkim ekranie pojawią się aż cztery rewelacyjne polskie filmy, w tym premierowo wyczekiwany, kontrowersyjny „Kler” Wojciecha Smarzowskiego.

Różni bohaterowie w odmiennych realiach i czasach ukażą wielobarwność polskiej rzeczywistości, skłonią do refleksji i na długo zapadną w pamięci widzów. To całonocne spotkanie z wybitnym kinem przez duże K! Oto repertuar:

– kontrowersyjny KLER – premierowo!

– mająca szanse na Oscara ZIMNA WOJNA

– poruszający NAJLEPSZY

– prawdziwa do bólu CICHA NOC

Bilety w cenie od 28 do 39 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl.

Po więcej informacji, pełny cennik biletów itd. zapraszamy na www.enemef.pl. Na stronie można również:

– zapisać się do listy osób BEZPŁATNIE otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem i/lub SMSem,

– wygrać zniżkę: przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilka tysięcy osób wśród wszystkich zarejestrowanych na stronie – otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 10 zł!

Wygraj zaproszenie

Dla naszych czytelników mamy 5 pojedynczych zaproszeń na to wydarzenie. Aby zdobyć jedno z nich, wystarczy na adres konkurs@mlodyelblag.pl do 27 września do godziny 10:00 podesłać swoje imię i nazwisko. W temacie maila prosimy wpisać KLER. Szczęśliwcy o otrzymaniu zaproszenia zostaną poinformowani 27 września do godziny 12:00.

Jednocześnie informujemy, że Państwa dane osobowe w postaci imienia i nazwiska zostaną przekazane do dystrybutora celem realizacji zaproszeń. Z kolei adresy mailowe zostaną usunięte z naszej bazy. Informujemy, że Państwa dane nie są nikomu przekazywane i wykorzystywane są tylko i wyłącznie do przebiegu i rozstrzygnięcia konkursu. 

Przekaż znajomym