Bilety dostępne w kasie kina

Bilety dostępne w kasie kina

ENEMEF: Noc Kina Polskiego to propozycja nie tylko dla miłośników polskich filmów, ale dla każdego, kto lubi dobre kino. W repertuarze maratonu znalazły się najlepsze polskie filmy 2016 roku, które zdobyły uznanie krytyków filmowych i zachwyciły widzów. Dla naszych Czytelników mamy pięć pojedynczych zaproszeń. Kto chętny?

Każdy z pokazanych tej nocy filmów wyróżnia się intrygującą i autentyczną fabułą, urzeka rewelacyjną grą aktorską, a przy tym stwarza niesamowity klimat i wzbudza ogromne emocje. W ramach maratonu odbędzie się premierowy pokaz ostatniego filmu Andrzeja Wajdy „Powidoki”. Ta noc to wyśmienita uczta dla filmowego konesera!

W repertuarze znalazły się także: wstrząsający i wzbudzający ogromne emocje „Wołyń”, przejmująca „Ostatnia rodzina”, trzymający w napięciu „Jestem mordercą”.

Więcej informacji o ENEMEFie znaleźć można TUTAJ

ENEMEF: Noc Kina Polskiego odbędzie się 13 stycznia 2017 start o 22:00. Bilety w cenie od 25 do 34 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl.

Po więcej informacji, pełny cennik biletów itd. zapraszamy na www.enemef.pl. Na stronie można również:

– zapisać się do listy osób BEZPŁATNIE otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem i/lub SMSem,

– wygrać zniżkę: przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilka tysięcy osób wśród wszystkich zarejestrowanych na stronie – otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 12 zł!

Dla naszych Czytelników tradycyjnie mamy pięć pojedynczych zaproszeń na to wydarzenie. Aby zdobyć jedno z nich, wystarczy na adres konkurs@mlodyelblag.pl podesłać swoje imię i nazwisko a w temacie maila wpisać „Powidoki”. Na zgłoszenia czekamy do 11 stycznia br. (włącznie). Zwycięzcy o wygranej i sposobie odbioru nagrody zostaną poinformowani drogą elektroniczną. 

Przekaż znajomym