Bilety dostępne w kasie kina

Bilety dostępne w kasie kina

ENEMEF: Noc Kina Polskiego to propozycja nie tylko dla miłośników polskich filmów, ale dla każdego, kto lubi dobre kino. Maraton odbędzie się w piątek 13 stycznia 2017 roku. Rozpoczęcie tradycyjnie o 22:00. 

Maraton Kina Polskiego to niepowtarzalna szansa, aby w jedną noc obejrzeć na wielkim ekranie cztery wybitne i głośne polskie filmy, które weszły do kin w ciągu ostatnich miesięcy.

W repertuarze maratonu znalazły się najlepsze polskie filmy 2016 roku, które zdobyły uznanie krytyków filmowych i zachwyciły widzów. Każdy z nich wyróżnia się intrygującą i autentyczną fabułą, urzeka rewelacyjną grą aktorską, a przy tym stwarza niesamowity klimat i wzbudza ogromne emocje. W ramach maratonu odbędzie się premierowy pokaz ostatniego filmu Andrzeja Wajdy „Powidoki”. Ta noc to wyśmienita uczta dla filmowego konesera.

Tej nocy zobaczyć będzie można oprócz wspomnianych już „Powidoków” także: „Wołyń”, „Ostatnia rodzina” oraz „Jestem mordercą”.

Bilety w cenie: 25 złotych (dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się przed 1 stycznia na www.enemef.pl – dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 25 zł każdy, wysyłka zakończy się 2/01, zniżkowe bilety można kupić wyłącznie w kinie i wyłącznie w terminie podanym w smsie zniżkowym) oraz 34 złotych (cena normalna) dostępne w kasach kina.

Jak zawsze nie ma możliwości rezerwacji biletów – ani telefonicznie, ani osobiście, ani przez internet.

 

Przekaż znajomym