noc-oskarowa-enemef

ENEMEF: Noc Oscarowa to tradycyjna, coroczna okazja, aby zapoznać się z filmami, które mają największe szanse na zdobycie statuetek. Tym razem na dwa dni przed ceremonią rozdania Oscarów w jedną noc można zobaczyć aż pięć filmów, które łącznie otrzymały 26 nominacji.

Tej nocy ( 20 lutego) zobaczyć będzie można oparty na prawdziwej historii film „Snajper” (premierowo!), fenomenalnego – „Birdman’a”, wznoszącą polskie kino na szczyt „Idę”, przejmującą krótkometrażową „Joannę” oraz wciągającą „Grę tajemnic”. Całość rozpocznie się o godzinie 22:00 a zakończy ok. 7 rano.

Ceny biletów: od 27 do 39 zł za całą noc w kinie (pięć filmów):

27 zł: cena promocyjna: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na http://www.enemef.pl – dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 27 zł każdy

34 zł: cena zniżkowa: z legitymacją ISIC, ITIC

35 zł: cena zniżkowa: z biletem z poprzedniego ENEMEFu można kupić dowolną liczbę zniżkowych

– 36 zł: cena ulgowa: z ważną legitymacją uczniowską lub studencką

– 39 zł: cena normalna

Wielka Dolewka Coca Coli: do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).

Filmy zostaną wyświetlone w kolejności wybranej przez widzów. Głosowanie trwa na stronie www.enemef.pl do 15 lutego. Wyniki głosowania zostaną podane najpóźniej 16 lutego wieczorem.

Rezerwacja i przedsprzedaż biletów:

– brak możliwości rezerwacji biletów,

– bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez internet na stronie Multikina,

– przedsprzedaż rozpocznie się 9 lutego.

Dla naszych czytelników mamy siedem wejściówek na ten maraton. Aby je zdobyć wystarczy do 17 lutego (włącznie) na adres konkurs@mlodyelblag.pl podesłać swoje imię i nazwisko. W tytule maila prosimy wpisać Oscar.

O wygranej i sposobie odbioru nagrody zwycięzcy zostaną poinformowani drogą elektroniczną 18 lutego rano.

Przekaż znajomym