Zaproszenia czekają

Zaproszenia czekają

ENEMEF: Noc X-Men to wyjątkowe spotkanie z superbohaterami serii kultowych komiksów Marvel Comics. Fascynujące przygody legendarnych mutantów o niewyobrażalnych mocach są nie lada gratką dla fanów tej epickiej sagi, a także dla każdego, kto lubi dobre kino rozrywkowe. Wciągające historie, widowiskowe sceny, fenomenalne efekty i dobry humor sprawią, że tej nocy trudno będzie widzom oderwać wzrok od ekranu.

Podczas Maratonu X-Men zostaną zaprezentowane trzy części serii: premierowo najnowsza z nich, czyli „X-Men: Apocalypse”, a także dwie poprzednie: „X-Men: Pierwsza klasa” oraz „X-Men: Przeszłość, która nadejdzie”.

Bilety możesz kupić w przedsprzedaży w kinie, w którym odbędzie się dany ENEMEF.  Kasy są czynne codziennie w godzinach 10:00-21:30, w dniu imprezy kasy będą oczywiście czynne do godziny rozpoczęcia ENEMEF-u.  Jak zawsze nie ma możliwości rezerwacji biletów – ani telefonicznie, ani osobiście, ani przez internet.

Osoby w wieku od 15 do 18 lat powinny mieć ze sobą podpisaną zgodę rodzica lub opiekuna (wzór zgody znajduje się poniżej, na marginesie). Osoby w wieku poniżej 15 lat mogą przyjść tylko w obecności prawnego opiekuna.

Bilety w cenie: 24 złotych (megazniżkowa cena dla Szczęśliwców, którzy otrzymali specjalnego, uprawniającego do zniżki SMSa. Z tym SMSem można kupić dowolną liczbę zniżkowych biletów. Kliknij tutaj po więcej informacji o zniżce SMSowej); 28 złotych (dla posiadaczy biletów z poprzednich ENEMEFów; z jednym biletem można kupić dowolną liczbę zniżkowych); 29 złotych (dla gimnazjalistów, licealistów i studentów posiadających ważną legitymację; na jedną legitymację można kupić tylko jeden zniżkowy bilet) oraz 31 złotych (cena normalna).

Przy zakupie biletu kupon na Wielką Dolewkę Coca-Coli gratis!

Więcej informacji na stronie: enemef.pl 

Dla naszych Czytelników tradycyjnie mamy już sześć zaproszeń na powyższe wydarzenie. Aby zdobyć jedno z nich, wystarczy na adres konkurs@mlodyelblag.pl podesłać swoje imię i nazwisko. W temacie maila prosimy wpisać X-Men. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 18 maja (środa) o godzinie 12:00. Zwycięzcy o wygranej zostaną poinformowani drogą mailową. 

 

Przekaż znajomym