Fot. nadesłane/CSE "Światowid"

Fot. nadesłane/CSE „Światowid”

Zimowe zabawy artystyczne – pod takim hasłem najmłodsi mogą spędzić ferie zimowe w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu.

Na uczestników czeka program wypełniony warsztatami z zakresu plastyki i rękodzieła, zabawy integracyjne czas na przekąskę i twórczą pogawędkę. Warsztaty adresowane są do dzieci, które lubią wyzwania artystyczne, dla tych, które w świecie kolorów żyją na co dzień oraz dla tych, które dopiero odkrywają twórcze możliwości swoich rąk. Oferta skierowana dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat.

Rodzice już mogą zapisywać dzieci na ” Zimowe zabawy artystyczne.” Zgłoszenia przyjmowane są do 20 stycznia 2017 r., należy je potwierdzić zakupem karnetu w kasie kina CSE „Światowid” w Elblągu. Przy dużej ilości zgłoszeń istnieje możliwość utworzenia drugiego terminu.

Koszt zajęć wynosi 200 zł (za pięć dni). W cenę wliczone są materiały plastyczne oraz poczęstunek dla dzieci (owoce, słodycze). Warsztaty realizowane będą w terminie 23 – 27 stycznia 2017 r., w godzinach od 10.00 do 14.00. Warsztaty poprowadzą Anna Dukszta i Agata Kopańska.

Informacje i zapisy: anna.dukszta@swiatowid.elblag.pl lub telefonicznie: 785 461 734.

Przekaż znajomym