dom-film

Już 10 kwietnia na ekrany kin sieci Multikino trafi animacja „Dom”. Historię przyjaźni pomiędzy przybyszem z kosmosu i kotem będzie można zobaczyć w ramach oferty „Rodzina leci do kina”, dzięki której rodzice płacą taniej za bilety.

Kiedy Och trafia na Ziemię i ucieka przed swoimi rodakami, nawiązuje przyjaźń z Tip, która przeżywa własną przygodę. Dzięki niej uświadamia sobie, że nie ma nic złego w byciu innym i każdy popełnia błędy. Och to Buw, czyli przybysz z innej planety, na której wbija się jej mieszkańcom do głów, że indywidualizm to zło. Pewnego dnia Buwy postanawiają podbić Ziemię. „To pierwsza postapokaliptyczna, kosmiczna i animowana komedia o przyjaźni i podróży”, mówi reżyser Tim Johnson. To przede wszystkim historia o bohaterach, którzy nie pasują do swoich światów, ale dzięki rodzącej się przyjaźni odkrywają, czym są akceptacja i bycie sobą. „To film o przyjaźni, zderzeniu różnych kultur, zrozumieniu i poszanowaniu inności”, dodaje Johnson. Początkowo Tip i Och podchodzą do siebie z dystansem, ale im bliżej się poznają, tym bardziej upewniają się, że wiele ich łączy. Film oparty został na powieści „Prawdziwe znaczenie Smekodnia” Adama Rexa.

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.

Przekaż znajomym