Kupuj na stacji odbieraj kupony

Kupuj na stacji odbieraj kupony

Od 11 lutego do 10 marca br. każdy kto kupi na stacji Statoil minimum dwie butelki dowolnego, 0,5 l napoju: Coca –Cola, Coca – Cola Zero, Fanta, Sprite lub Nestea, otrzyma kupon na bilet na film 2D za 15 zł do sieci Multikino i Silver Screen.

Filmowa zima na Statoil z Multikinem potrwa od 11 lutego do 10 marca br. W tym okresie każdy kto kupi na stacji Statoil minimum dwie butelki dowolnego, 0,5 l napoju: Coca –Cola, Coca – Cola Zero, Fanta, Sprite lub Nestea, otrzyma kupon na bilet na film 2D za 15 zł do sieci Multikino i Silver Screen.

Między 11 lutego a 10 marca br. na wielkim ekranie pojawią się między innymi: komedia „Jak to robią single”, nominowany do Oscara „Pokój”, polska komedia „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” oraz „Batman vs Superman: Świt sprawiedliwości” z Benem Affleckiem i Henrym Cavillem w rolach głównych.

Promocja obowiązuje w całej sieci kin Multikino i Silver Screen Łódź. Kupony można realizować przez cały tydzień aż do 30 kwietnia 2016 r. Regulamin akcji oraz bieżący repertuar można znaleźć na stronie www.multikino.pl

Przekaż znajomym