Fot. nadesłane

Fot. nadesłane

Weekend 11-12 sierpnia będzie prawdziwą gratką dla pasjonatów dobrego jedzenia. Przy Placu Katedralnym odbędzie się kolejna odsłona festiwalu smaków. Kilkanaście wyselekcjonowanych food trucków zagwarantuje, że każdy miłośnik kulinariów powinien znaleźć coś dla siebie. Dla naszych Czytelników mamy konkurs, w którym do wygrania jest 5 voucherów do zrealizowania podczas imprezy.

Starówka ponownie gościć będzie food trucki a wraz z nimi nie zbraknie wyjątkowych zapachów. Wszystko za sprawą jedenastu food trucków, czyli pojazdów przystosowanych do przygotowywania i wydawania posiłków. Naturalne, sezonowe produkty, świeżo przygotowywane dania i pasja do gotowania zapewnią, że piknik stanie się dla każdego fana dobrego jedzenia niecodziennym doświadczeniem.

Każdy z samochodów serwuje oryginalne potrawy: kuchni amerykańskiej, azjatyckiej i europejskiej w wielu wariantach. Będą zupy, dania główne i pyszne desery oraz kawa i napoje. Oferta zaspokoi najwybredniejsze gusta miłośników jedzenia.

Auta z jedzeniem nie będą jedyną atrakcją tego eventu. Organizatorzy zapewniają także strefę dziecięcą i chill-outową.

Start imprezy w sobotę o godzinie 10.00, zakończenie w niedzielę o 20.00.

Strefę food tracków organizuje organizacja „Futraki”, która współpracuje z prawdziwymi pasjonatami kulinariów – miłośnikami poszczególnych regionów świata.

Link do wydarzenia: TUTAJ

W czasie festiwalu na Placu Katedralnym zaparkują: Cafe Rolka- Lodorolki – lody tajskie, Le mini lemoniada – lemoniada molekularna, Pulled Pork – kanapki z szarpaną wieprzowiną, El Compadre Foodtruck – burrito i quesadilla, Babel Bar – kuchnia czeczeńska, Burger Byku – amerykańskie burgery, PAN FRYTA – frytki belgijskie i niemieckie wursty, WokKing – tajski Pad Thai, Burgerszał Foodtruck – tortilla i zakręcony ziemniak, Dim Sum – tybetańskie pierożki na parze oraz Beat Burger – kozackie burgery.

Dla naszych Czytelników mamy piec voucherów ufundowanych przez Organizatora, do zrealizowania podczas imprezy. Aby zdobyć jeden z nich wystarczy wysłać do nam maila na adres:konkurs@mlodyelblag.pl W temacie maila prosimy wpisać food. Pięć pierwszych osób otrzyma od nas wspomniane vouchery. Termin zgłoszeń mija 8 sierpnia o 18:00.

***

Informujemy jednocześnie, że dane w postaci imienia i nazwiska będą wykorzystane tylko i wyłącznie do rozstrzygnięcia konkursu i przekazane do Organizatora imprezy celem wydania voucherów. Adresy mailowe jak i imię oraz nazwisko zostanie usunięte trwale z naszej bazy po upływie 3 dni od zakończenia konkursu. Dane te nigdy i nikomu nie będą udostępniane poza wspomnianym wyżej przekazaniem do Organizatora celem realizacji nagrody.

Przekaż znajomym

    RelatedPost