Fot. nadesłane

Fot. nadesłane/archiwum redakcji

Już w najbliższą sobotę i niedzielę na Bulwarze Zygmunta Augusta ponownie zaparkują food trucki. Na elblążan ponownie czekać będzie szeroka gama smaków serwowana prosto z samochodu. Dla naszych Czytelników mamy 5 voucherów do zrealizowania podczas tego eventu. 

Odbędzie się również parada food tracków, które zaoferują szeroki wachlarz przysmaków z różnych stron świata.Na Bulwarze nie zabraknie z pewnością niesamowitych burgerów, gofrów, lodów, holenderskich zapiekanek, meksykańskich fajitasów, frytek, bułeczek bao, pysznych langoszy i wiele innych dań serwowanych w każdym z siedemnastu dostępnych food trucków, które przez całą sobotę i niedzielę stacjonować będą w Elblągu.

Zapraszamy zatem 12 i 13 sierpnia (sobota i niedziela) bulwar przy Katedrze św. Mikołaja w Elblągu, gdzie odbędzie się niecodzienny piknik. Impreza rozpocznie się w sobotę o godzinie 10.00 wielką paradą food trucków, a zakończy w niedzielę o 21.00.

Food trucki będą serwować oryginalne potrawy: od amerykańskich tradycyjnych burgerów, poprzez potrawy kuchnii żydowskiej, aż po wspaniałe meksykańskie przysmaki. Oferta zaspokoi najwybredniejsze gusta miłośników jedzenia.

Strefę food tracków organizuje organizacja „Futraki”, która współpracuje z prawdziwymi pasjonatami kulinariów – miłośnikami poszczególnych regionów świata.

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów.

 

Na bieżąco o wydarzeniu informacji szukajcie TUTAJ

Dla naszych Czytelników mamy 5 voucherów do zrealizowania podczas zlotu. Aby zdobyć jeden z nich, wystarczy do czwartku (10 sierpnia) na adres konkurs@mlodyelblag.pl podesłać swoje imię i nazwisko. W temacie maila prosimy wpisać „truck”. Z osobami, które trzymają vouchery skontaktujemy się mailowo w piątek (11 sierpnia) celem uzgodnienia sposobu odbioru voucheru. 

Przekaż znajomym