Wstęp wolny.

Wstęp wolny.

W środę, 18 stycznia o godz. 17 gościem Galerii Filar Sztuki będzie Wiesław Leszczyński autor wystawy „Fotografia i poezja”.

Wiesław Leszczyński z zawodu dokumentalista – pracuje w Muzeum Stutthof, z zamiłowania fotografik, muzyk, malarz i poeta od trzech lat związany jest z Elbląskim Klubem Literackim Alternatywni. Jest laureatem 2. miejsca w Turnieju Jednego Wiersza pod hasłem „O miłości inaczej” organizowanym przez Elbląską Scenę Literacką oraz laureatem 3. miejsca w Turnieju Jednego Wiersza podczas I Festiwalu Literackiego „Słowa Na Puszczy” w Drezdenku. Jego teksty zamieszczono w Antologii Głogowskich Konfrontacji Literackich, w II Antologii „Książka pełna słów” Alternatywnego Elbląskiego Klubu Literackiego, w Dolnośląskim Roczniku Literackim „Pomosty”. Za debiut fotograficzny uważa udział z wystawą w IV Festiwalu Literatury Wielorzecze we wrześniu 2016 r.

W Galerii Filar Sztuki prezentuje poetyckie pejzaże fotograficzne wzbogacone wierszami z ostatniej antologii elbląskich poetów „Książka Pełna Słów”.

Wystawa będzie czynna do 20 lutego w godzinach otwarcia Biblioteki PWSZ w Elblągu.

Przekaż znajomym