gme-walentynki

Galeria Muzyki ELektronicznej, Centrum Sztuki Galeria EL oraz Klub Środowisk Twórczych po raz siódmy zapraszają na spotkanie z jakościową elektroniką. Co tym razem czeka na nas w Krużganku? Po pierwsze: ostatnia sobota Karnawału 2015. Po drugie: Walentynki 2015. Po trzecie: urodzinowy dansing pomysłodawcy GME – Michała Wild’a Mianownik wspólny? DATA – 14.02.2015! Impreza rusza o 21:00. Bilety w cenie 10 złotych do nabycia w dniu imprezy.

Podczas walentynkowej odsłony „Galerii Muzyki Elektronicznej” każdy, kto zdecyduje się wziąć udział w tym niepowtarzalnym i wyjątkowym wydarzeniu ma zapewnione: walentynkowe uniesienia, urodzinowy dansing i elektroniczne zakończenie karnawału 2015 w rasowym wydaniu.

– Ponownie robimy ukłon w stronę miejsca – instytucji, które jest prawdziwą legendą na klubowej mapie Polski – SFINKS700. W ramach nadchodzącej edycji GME przed publicznością w Krużganku zaprezentują się: FRESH & ZABIELSKY – zachęcają organizatorzy.

Zapraszamy na profil wydarzenia na Facebook’u: https://www.facebook.com/galeriamuzykielektronicznej Tam znaleźć można najświeższe informacje dot. wydarzeń oraz konkurs, w którym do wygrania darmowe wejściówki na nadchodzącą „Galerię Muzyki ELektronicznej”

Przekaż znajomym