Zapraszamy!

Zapraszamy!

Wiosenna edycja Giełdy Płyt Winylowych w klubie Mjazzga cieszyła się dużym zainteresowaniem. Dziś ponowna okazja na sprzedaż i zakup fantastycznej muzyki na czarnych płytach, a przy okazji wsparcie elbląskiego Schroniska dla zwierząt. 

O tym, że czarne płyty wracają do łask audiofilów przekonać się można obserwując rynek nagraniowy i płytowy. Co raz więcej współczesnych zespołów decyduje się na wydawanie swojej twórczości na tym właśnie nośniku.

Miłośnicy płyt winylowych i kolekcjonerzy ukryci pod nazwami Matt’a Winyl’a i Winyle dla Ciebie już po raz drugi organizują giełdę płyt winylowych w elbląskim klubie Mjazzga.

Dziś w godzinach 16:00 – 20:00 będzie można poszperać w ich liczącej kilka tysięcy płyt kolekcji by znaleźć ulubioną muzykę na czarnej płycie. Płyty można kupić, wymienić, a posiadacze swoich kolekcji, którzy chcieliby i swoje egzemplarze wystawić na sprzedaż znajdą dla siebie miejsce do prezentacji. W klubie można skorzystać z gramofonu, na którym sprawdzić można płyty.

Tym razem giełda będzie miała szczególny charakter. Część przychodów organizatorów będzie przeznaczona na wsparcie elbląskiego Schroniska dla zwierząt. Wystawione będą też puszki na datki od odwiedzających oraz kosz, do którego można wrzucać karmę, koce, obroże, smycze i zabawki dla bezdomnych zwierząt.

Mjazzga, 17-09-2018 w godz. 16:00 – 20:00

Wstęp wolny

Przekaż znajomym