zseio

Zespół Szkół Ekonomicznych I Ogólnokształcących w Elblągu zaprasza Was na Drzwi Otwarte, które odbędą się dnia 29 kwietnia 2015 roku o godzinie 12.30 w budynku szkoły przy ulicy Bema 50.

Każdy kto odwiedzi mury szkoły, będzie miał okazję bliżej zapoznać się z ofertą edukacyjną szkoły, ale przede wszystkim przekonać się jaka atmosfera panuje w placówce, spotkać się i porozmawiać z nauczycielami, oraz ze starszymi kolegami. Tego dnia dowiecie się: Czy warto? I dlaczego warto podjąć naukę właśnie w ZSEiO?

Podczas Drzwi Otwartych w ZSEiO otrzymacie pełen pakiet informacji o profilach w Technikum Ekonomicznym i w V Liceum Ogólnokształcącym. Informacje będą przekazywane zarówno w formie ustnej jak i w formie ulotek dotyczących oferty szkoły na rok szkolny 2015/2016.

– Startujemy w auli szkolnej, gdzie powita Was Pan Dyrektor Jerzy Kawiecki oraz Wasi starsi koledzy z krótkim programem artystycznym. W dalszej części będziecie mieć okazję na spokojne obejrzenie i uczestnictwo w specjalnie przygotowanych dla Was prezentacje w salach, w których przeprowadzane będą doświadczenia, quizy, testy, zabawy, projekcje filmów realizowanych przez uczniów ZSEiO – zachęcają organizatorzy.

A z przedstawicielami poszczególnych profili będzie można porozmawiać na forum szkoły.

Tak, więc Gimnazjalisto: przyjdź, obejrzyj, posłuchaj, zapytaj, porozmawiaj, dotknij, podejmij decyzję i zostań z nami.

Szkoła zaprasza na swoją stronę internetową http://www.elblag.edu.pl/ i Facebooka https://pl-pl.facebook.com/ZSEiOwEg

Przekaż znajomym