e-kulturalni

To już jutro! Ostatni dzień głosowania na największy kulturalny talent, poszukiwany przez CSE Światowid i portal eKulturalni.pl. Nagrodą dla zwycięzcy „Wyszukiwarki Talentów” jest organizacja wydarzenia kulturalnego, którego to on/ona będzie gwiazdą. Masz faworyta? Wspomóż go!

Wyszukiwarka Talentów to akcja, w ramach której na portalu eKulturalni.pl pojawiały się artykuły prezentujące twórczość elblążan i osób z regionu Warmii i Mazur. Bohaterami cyklu są zarówno ludzie młodzi, jak i seniorzy, osoby indywidualne i grupy bardziej bądź mniej sformalizowane, pasjonaci różnych dziedzin kultury i sztuki. W grudniu z okazji pierwszych urodzin portalu nastąpiło podsumowanie akcji i rozpoczęło się głosowanie na największy kulturalny talent.

Głosować można jeszcze tylko do jutra (piątek, 17 stycznia) do północy! Swojego faworyta wspomożesz wysyłając e-mail na adres redakcja@ekulturalni.pl wpisując w temat „Wyszukiwarka Talentów”, a w treść numer i tytuł nagrania/tekstu. Dla głosujących będą niespodzianki.

A listę talentów można znaleźćhttp://ekulturalni.pl/Stronag%C5%82%C3%B3wna/Artyku%C5%82wgazecie/tabid/87/IndexID/2116/Default.aspx

Redakcja portalu eKulturalni.pl

Przekaż znajomym