To już ostatnia wycieczka w tym sezonie

To już ostatnia wycieczka w tym sezonie

19 września odbędzie się ostatnia w tym roku wycieczka z cyklu „Zwiedzamy Żuławy”. Tym razem Stowarzyszenie „Kochamy Żuławy” zaprasza na wycieczkę autokarową po Gminie Stare Pole.  W programie wycieczki: domy żuławskie – również podcieniowe, cmentarz mennonicki, zabytkowe kościoły, krajobraz kulturowy, a na zakończenie wycieczki – poczęstunek.

Na tracie wycieczki: Stare Pole, Klecie, Złotowo, Kaczynos, Ząbrowo, Szaleniec i inne miejscowości

Uwaga! Wyjątkowa atrakcja! Sentymentalny spacer po Ząbrowie z ostatnią przedwojenną mieszkanką tej wsi – Agatą Maszkowską.

Co warto wiedzieć? 

• przewodnik: Magdalena Roman

• udział bezpłatny

• rezerwacja miejsc w autokarze: skzulawy@gmail.com

• zabierz prowiant na czas zwiedzania

• rozpoczęcie: godzina 09.00 –zbiórka przy Urzędzie Gminy w Starym Polu; ul. Marynarki Wojennej 6

• zakończenie wycieczki: ok. 16.00 w Starym Polu

• organizujemy kolejną zbiórkę psiej karmy dla przytuliska w Nowym Dworze Gdańskim

• uczestnicząc w wycieczce oświadczasz, że zapoznałeś się i akceptujesz nasz regulamin dostępny na stronie www.kochamyzulawy.pl

Zgłoszenia

Liczba miejsc jest ograniczona. Wszyscy zainteresowani proszeni są o poinformowanie organizatorów o chęci uczestnictwa w wycieczce. Kontakt: skzulawy@gmail.com lub +48 733 786 022 (w przypadku kontaktu telefonicznego, prosimy dzwonić po godzinie 18.00).

Uczestnicząc w wycieczce oświadczasz, że zapoznałeś się i akceptujesz nasz regulamin dostępny na stronie www.kochamyzulawy.pl

Zbiórka karmy dla psów

Stowarzyszenie „Kochamy Żuławy” wspiera nowodworskie przytulisko dla bezpańskich psów (brak statusu schroniska). W związku z czym organizujemy kolejną zbiórkę psiej karmy, którą przekażemy potrzebującym zwierzakom. Prosimy o wsparcie i przywiezienie karmy (suchej lub mokrej) na miejsce zbiórki tuż przed rozpoczęciem spaceru.

Organizatorzy:
Stowarzyszenie „Kochamy Żuławy”, Stowarzyszenie Aktywni Stare Pole, Zespół Szkół w Starym Polu, Urząd Gminy w Starym Polu.

Więcej informacji: www.kochamyzulawy.plskzulawy@gmail.com lub +48 733 786 022 (w przypadku kontaktu telefonicznego, prosimy dzwonić po godzinie 18.00).

Przekaż znajomym