wracamy-hity

Ostatnie miesiące w kinie to hit za hitem. Jeżeli nie miałeś czasu zobaczyć ich wszystkich, Multikino przygotowało właśnie dla Ciebie ofertę „Wracamy z hitami”. Od 17 kwietnia do 7 maja do repertuaru kin sieci Multikino wrócą m.in.: „Interstellar”, „Ziarno Prawdy”, „Zaginiona dziewczyna” czy „Bogowie”. Sprawdź repertuar  i wykorzystaj szansę do nadrobienia filmowych zaległości.

„Wracamy z hitami” to trzy tygodnie, 12 tytułów i możliwość nadrobienia filmowych zaległości. Rok 2014 i początek 2015 to bardzo dobry czas dla kina. Co tydzień na ekrany trafiały mocne tytuły, które biły rekordy frekwencyjne.

Było ich tak dużo, że nawet najbardziej zagorzali kinomaniacy mogli nie mieć czasu, aby zobaczyć je wszystkie. A może z chęcią zobaczą je raz jeszcze. I dlatego od 17 kwietnia do 7 maja do repertuaru kin sieci Multikino wrócą m.in.: „Interstellar”, „Ziarno Prawdy”, „Zaginiona dziewczyna”, „Pięćdziesiąt twarzy Greya” czy „Bogowie”. Każdy tydzień akcji „Wracamy z hitami” to cztery inne tytuły, o różnych godzinach, tak aby każdy znalazł coś dla siebie.

Harmonogram filmów w poszczególnych tygodniach:

17 – 23 kwietnia:

WKRECENI 2

INTERSTELLAR

BOGOWIE

ZAGINIONA DZIEWCZYNA

24 – 30 kwietnia

OBYWATEL

SNAJPER

ZIARNO PRAWDY

ZA JAKIE GRZECHY, DOBRY BOŻE?

1 – 7 maja

PIĘĆDZIESIĄT TWARZY GREYA

DISCO POLO

KINGSMAN: TAJNE SŁUŻBY

DZIKIE HISTORIE

Szczegółowy repertuar: www.multikino.pl

Przekaż znajomym