Światowid zaprasza

Światowid zaprasza

Jenifer Lawrence znów powraca w roli Katniss Everdeen w ostatniej części adaptacji powieści Suzanne Collins.  Kino Światowid zaprasza na film „Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2” od 4 do 17 grudnia.

Katniss Everdeen i przywódcy Dystryktu 13 rozpoczynają wielką ofensywę przeciwko dyktatorskiej władzy Kapitolu. Walka toczy się już nie tylko o przetrwanie, lecz o przyszłość całego narodu. Katniss  wspierana przez Gale’a, Finnicka oraz Peetę planuje zamach na Prezydenta Snowa. Bezwzględni wrogowie i moralne wybory, przed którymi stanie Katniss, będą dla niej większym wyzwaniem niż cokolwiek, co wcześniej przeżyła na arenach Głodowych Igrzysk.

(…) Na tle innych młodzieżowych dystopii „Kosogłos. Część 2” wypada o kilka klas lepiej. Jawi się jako film inteligentny, który wierzy w to, że młodzi odbiorcy chcą w kinie czegoś więcej niż tylko nieustającego bombardowania bodźcami w postaci scen akcji i komputerowych efektów specjalnych.

Marcin Pietrzyk, Filmweb

Cena biletu: 16 złotych (normalny), 14 złotych (ulgowy), 11 złotych (w poniedziałki). Rezerwacja i zakup biletów on-line pod adresem: http://swiatowid.elblag.pl/pl/rezerwacja-on-line/

Przekaż znajomym