Zapraszamy i życzymy smacznego

Zapraszamy i życzymy smacznego

Festiwal Smaków Food Trucków wraca do Elbląga. Food trucki z całej Polski, dania kuchni z różnych stron świata oraz atrakcje dodatkowe, to wszystko już 2 i 3 czerwca na Placu Jagiellończyka. 

Festiwal Smaków Food Trucków zaprasza na smaczny weekend z food truckami. Organizatorzy zaprosili blisko 20 food trucków z daniami inspirowanymi kuchnią i kulturą wielu krajów świata. Na festiwalu pojawią się restauracje na kółkach, które już odwiedziły Elbląg podbijając serca i żołądki mieszkańców. Pojawi się też wiele nowości.

Poza masą pyszności na gości czekać będą atrakcje dodatkowe. Na festiwalu pojawią się strefy aktywności dodatkowych, m.in.: strefa dla dzieci,  strefa chilloutu – muzyka, leżaczki, konkursy oraz gra terenowa dla dzieci i rodziców z nagrodami.

Dodatkowo uczestnicy będą mogli wybrać „Najsmaczniejszego Food Trucka Festiwalu”.

Na gości czekać będą miejsca siedzące oraz muzyczka, gdzie wraz z przyjaciółmi i rodziną będzie można próbować wszystkich pyszności II edycji Festiwalu Smaków Food Trucków w Elblągu.

Festiwal odbywać się będzie w sobotę od 12:00 do 21:00 oraz w niedzielę od 9:00 do 20:00. Wstęp bezpłatny.

Festiwal Smaków Food Trucków to ogólnopolskie wydarzenie kulinarne, jeden z największych zlotów food truckowych w Polsce organizowanych od 2014 r. W festiwalu udział biorą food trucki z całej Polski. Organizatorzy dobierają wystawców pod kątem jakości oferowanych dań oraz różnorodności menu. Ideą festiwalu jest promowanie slow foodu.

Przekaż znajomym

    RelatedPost