Fot. kadr z filmu

Fot. kadr z filmu

Od 3 do 16 maja Kino Światowid zaprasza na najnowszy film Timo Vourensola „Iron Sky. Inwazja”. Po latach oczekiwań na ekran powraca kultowy hit z 2012 roku, który dzięki sfinansowaniu przez fanów ponownie będzie mógł zapewnić dawkę dobrego humoru i zapierającej dech w piersiach akcji.

Od zrujnowania Ziemi przez inwazję kosmicznych nazistów minęło przeszło 20 lat. Jednostki, które przetrwały zagładę znalazły schronienie w byłej bazie wroga na Księżycu. Zmuszeni do opuszczenia swojej planety, czuli się przegranymi. Jednak iskierką nadziei staje się niesamowite odkrycie. Bohaterowie odkrywają, że głęboko pod Ziemią znajduje się coś, co może uratować ich zniszczony świat. Grupa śmiałków szykuje się na wyprawę do wnętrza planety. To właśnie tam odkryją zdumiewającą prawdę dotyczącą powstania gatunku ludzkiego. Podczas ich podróży nie zbraknie wielu przygód, które rozbawią do łez lub zmrożą krew w żyłach.

Bilety na film można nabyć online lub w kasie Centrum Spotkań Europejskich Światowid. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.30 do 20.30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30. Więcej informacji pod numerem: (55) 611 20 56/76 lub pisząc na adres: kino@swiatowid.elblag.pl.

Przekaż znajomym