Konferencja rozpoczyna się o 8:00

Konferencja rozpoczyna się o 8:00

Już w najbliższą środę (9 grudnia) w budynku PWSZ przy ul. Grunwaldzkiej w Elblągu odbędzie się 10. edycja konferencji „IT Academic Day” organizowana przez grupahyper.net – organizację studencką zrzeszającą pasjonatów technologii programistycznych Microsoft. Wstęp na konferencję wolny.

Konferencja IT ACADEMIC DAY jest wydarzeniem w ramach cyklu corocznych konferencji technologicznych organizowanych przez studentów z kół naukowych grup .NET i IT z ponad 40 polskich miast. Skierowana jest głównie do studentów kierunków technicznych, programistów, specjalistów IT oraz pasjonatów informatyki. W Elblągu odbywa się nieprzerwanie od 2006 roku.

Tematy prelekcji poruszanych na wydarzeniu dotyczą zarówno programowania z wykorzystaniem technologii firmy Microsoft jak i rozwoju kariery w branży IT i tworzenia start-up’ów.

Podczas tej edycji konferencji prelegencji zaprezentują zebranym m.in. sposoby na zrobienie kariery, przedstawią Windowsa 10 jako narzędzie dla Developerów opowiedza o wieloplatformowych aplikacjach w chmurach tj. o Xamarin + Microsoft Azure oraz odpowiedzą na pytanie dlaczego SCRUM działa. Rozpoczęcie konferencji planowane jest na godzinę 8:00 w Auli PWSZ (sala 210).

Program konferencji:

8:00 rejestracja uczestników

8:45 Otwarcie Konferencji (Marcin Bogiel, Michał Górny, grupahyper.NET)

9:00 „5 sposobów na karierę” (Przemysław Gałuszka, Microsoft Polska)

10:00 „Windows 10 dla Developerów” (Daniel Banasiak, Microsoft Student Partner UG)

11:30 przerwa kawowa

11:50 „Xamarin + Microsoft Azure, czyli wieloplatformowe aplikacje w chmurach” (Szymon Komorowski, SII POLSKA)

13:30 „Dlaczego SCRUM działa”? (Oleksandr Martsinkovskyy, CERVI)

MlodyElblag.pl jest partonem medialnym tego wydarzenia.

Przekaż znajomym