Tylko dla Pań

Tylko dla Pań

Choć głównym tematem rozmów zapowiadanego na wrzesień eventu „Silna i niezależna. Kobieta na swoim” będzie szeroko pojęte funkcjonowanie kobiety w świecie, wydarzenie będzie także okazją do poznania męskiego punktu widzenia. O tym, jak ten świat widzą mężczyźni, rozmawiać będzie z zaproszonymi gośćmi Grzegorz Kordek.

Grzegorz Kordek jest prezesem Instytutu Psychologii Płci oraz członkiem i założycielem Izby Coachingu oraz Stowarzyszenia Coachingu w Polsce. On właśnie – w kobiecym stylu, w lekki i dowcipny sposób – opowiadać będzie o facetach oraz odpowiadać na trudne, codzienne pytania dotyczące mężczyzn.

– „Jak rozmawiać z Chłopem? Jełopem?” to interaktywny, pełen humoru seans typu One Man Show tylko dla kobiet – zapowiadają organizatorzy z CSE „Światowid”. – Ta zabawna forma przekazywania wiedzy powstała w oparciu o wiedzę przekazaną osobiście Grzegorzowi Kordkowi przez Johna Gray’a, autora wydanego w ponad 40 krajach bestsellera „Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus” oraz Anne Moir autorki bestsellera „Płeć mózgu”.

To spotkanie przeznaczone dla kobiet, które zastanawiają się, dlaczego coś, co jest oczywiste dla przyjaciółki, nijak nie da się wytłumaczyć swojemu mężczyźnie. Wizyta w „Światowidzie” pozwoli im odkryć sekret, który sprawia, że każdy mężczyzna z przyjemnością będzie zaspokajał jej potrzeby i spełniał prośby nawet zanim je wypowie. Specjalista nauczy kodu pozwalającego rozszyfrowywać męski język oraz prawdziwe i utajone ich potrzeby.

– To wydarzenie, jak cały event, dedykowane jest kobietom, ale warto by panowie zachęcili swoje panie do udziału w tym spotkaniu – dodają organizatorzy. – Być może mężczyźni, którzy odnoszą wrażenie, że zrobili wszystko, by ich kobieta była zadowolona, a nie widzą efektów, namawiając ją do udziału w spotkaniu z ekspertem sprawią, że wszyscy będą zadowoleni.

Po seansach, które odbywały się już w innych miastach, widzowie komentują show w ten sposób: „Oh, gdyby ktoś mi to wyjaśnił wcześniej?”, „Tego powinno się nauczać w szkole”, „Takie staże powinny być finansowane z ubezpieczenia socjalnego”, „Powinno się robić obowiązkowe kursy tego typu przed zawarciem małżeństwa”, „Znam już sposób na mojego faceta”.

A może tu też panowie znajdą receptę jak rozmawiać z kobietami?

Show „Jak rozmawiać z chłopem? Jełopem? odbędzie się w dużej Sali Kina „Światowid” 16 września o godzinie 17.00. Cena biletu wynosi 20 złotych. Rezerwacja i sprzedaż biletów pod numerem telefonu 55 611 20 68/76.

Przekaż znajomym