Fot. Rafał Sułek

Fot. Rafał Sułek

Zapraszamy wszystkich, którzy poszukują oryginalnych ozdób i dekoracji świątecznych, niebanalnych prezentów oraz pysznych miodów, soków i wędlin na kolejną edycję Warmińsko – Mazurskiego Jarmarku Wyrobów Artystycznych SztukaTERRiA.

Wydarzenie to już na stałe wpisało się w grudniowy kalendarz CSE Światowid i niezmiennie przyciąga zarówno ciekawych twórców z naszego województwa, jak i zainteresowanych zakupem nietuzinkowych ozdób i prezentów elblążan.

Tegoroczna edycja jarmarku odbędzie się 10 września, w godz. 10.00 – 16.00,  w Sali sportowo – widowiskowej CSE Światowid  w Elblągu, przy Placu Jagiellończyka 1.

Ponad 50 wystawców z całego regionu oferować będzie swoje produkty.  Na holu przy małym kinie znajdą Państwo różnorodne wyroby spożywcze – miody, soki, kiełbasy, domowe chleby i ciasta. Wszystkie produkty wyrabiane naturalnie, bez konserwantów. Po prostu pyszne i zdrowe.

Na sali sportowo-widowiskowej zakupić można będzie przepiękne ozdoby bożonarodzeniowe – ręcznie malowane i zdobione bombki, stroiki, serwetki, dekoracje stołu i okien. Nie zabraknie propozycji na oryginalne prezenty – ręcznie szytych zabawek, toreb, poduszek czy świeczników. Osoby ceniące modę znajdą na Sztukaterii m.in. biżuterię, czapki i szale.

Osoby odwiedzające jarmark będą mogły wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami. Upominki przekazane zostały przez naszych Wystawców.

Dla dzieci przygotowaliśmy stoisko plastyczne, które znajdzie się na holu głównym CSE Światowid. Zapraszamy na wspólne dekorowanie toreb, ozdabianie pierniczków i przygotowywanie ozdób świątecznych. Stoisko czynne będzie w godzinach 11.00 – 14.00.

Wstęp na Sztukaterrię jest nieodpłatny. Zapraszamy

Przekaż znajomym