Fot. Facebook/Mjazzga

Fot. Facebook/Mjazzga

Junior Stress pracuje nad nowym materiałem, który już niedługo ujrzy światło dzienne, ale w międzyczasie odwiedzi kilka polskich miast wraz ze swoim zespołem Sun El Band, by nowe piosenki stestować na żywo. Wśród nich – Elbląg i Mjazzga, gdzie wystąpi już 11 listopada. 

Nazwa jego ostatniej płyty, ‚Sound Systemowej Sceny Syn’ mówi sama za siebie, każdy miłośnik basowej muzyki w kraju zna tego zawodnika, który zjechał już pół świata dumnie reprezentując Lublin, LSM i Love Sen-C Music. Od najmniejszych klubów do największych scen, od sound systemowych sesji na skłotach do wielkich festiwali, charakterystyczny wokal, energia i niewymuszona charyzma Juniora od lat ciągle zjednuje mu nowych zwolenników.

Junior jest jedynym chyba w Polsce nawijaczem, który wychowany został przy muzyce i kulturze reggae od samych narodzin. Jego rodzice i najbliższa rodzina to założyciele najstarszego polskiego sound systemu – Love Sen-C Music. Sam Junior po mikrofon sięgnął już w podstawówce.

W Elblągu zagra już 11 listopada. Bilety w cenie 20 złotych (przedsprzedaż) oraz 30 złotych (w dniu koncertu) do nabycia w klubie Mjazzga.

Przekaż znajomym