Zapraszamy do kas

Zapraszamy do kas

1 czerwca br. Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na film inspirowany kultową grą „World of Warcraft”. Kup bilet już dziś i poznaj dwa zwaśnione królestwa – zamieszkiwane przez ludzi Azeroth (Przymierze) i świat orków Draenor (Horda). Film wejdzie na ekrany 10 czerwca br. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino oraz na www.multikino.pl.

W filmie „Warcraft: Początek” dwa zwaśnione królestwa – zamieszkiwane przez ludzi Azeroth (Przymierze) i świat orków Draenor (Horda) – spotkają się w walce przeciw sobie. Przymierze walczy o zachowanie porządku i bezpieczeństwo ludzi, Horda zaś o przetrwanie zagrożonego gatunku orków. Wzorem gry, twórcy filmu nie opowiadają się po żadnej ze stron. To widz musi zdecydować, któremu królestwu kibicuje. Film Duncana Jonesa przedstawia dzieje Warcraft, nie odwołując się bezpośrednio do żadnej konkretnej części gry, ale obejmuje całość historii. Powstał on przy użyciu techniki CGI (Computer Generated Imagery), gwarantującej spektakularne efekty specjalne.

Bilety na premierowe pokazy „Warcraft: Początek” można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Przekaż znajomym