Fot. kadr z filmu

Fot. kadr z filmu

„Jak przygoda – to na pełną rozpiętość skrzydeł, a jak śmiech – to na cały dziób”! Tak oto można opisać Benka – zwariowanego gąsiora lekkoducha, który przez swoje podniebne akrobatyczne popisy wpada w nie lada tarapaty… Fantastyczna opowieść o miłości i przyjaźni twórców kultowego „Shreka”. Tego filmu nie można przegapić! Już od 11 maja w Multikinie.

Benek to gęś, która od ćwiczeń przed czekającym go wylotem do ciepłych krajów zdecydowanie bardziej woli podniebne akrobacje. Podczas jednego ze swoich kaskaderskich popisów niespodziewanie wpada w stado kaczek. Skutek jest opłakany – dwa kaczątka zostają oddzielone od swoich braci i sióstr, a Benek ulega kontuzji i nie może wzbić się w powietrze. Gąsior postanawia zaopiekować się maluchami i razem z nimi wyrusza w pełną przygód, ale też pouczającą podróż. Ptasi kompani wspólnie przekonują się o bezwarunkowej sile miłości i przyjaźni.

W polskiej wersji językowej głosu użyczył duet znany z hitu „Zaplątani”: Maciej Stuhr i Julia Kamińska.

Bilety na pokazy premierowe można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Przekaż znajomym