Bilety dostępne w klubie

Bilety dostępne w klubie

20 kwietnia w elbląskim klubie Mjazzga wystąpi Kaliber 44 z koncertem promującym dwudziestolecie wydania płyty pt. „Księga Tajemnicza. Prolog”. Pierwsze 100 biletów w cenie 35 złotych a kolejne w dniu koncertu – za jedyne 44 złote. Wejściówki do nabycia w klubie lub na mjazzga.pl

Księga Tajemnicza. Prolog – pierwsza płyta zespołu Kaliber 44. Wydawnictwo ukazało się w 1996 roku. Album był prom owany singlem „Magia i miecz”, na którym znalazły się utwory: „Moja obawa (bądź a klęknę)”, „Więcej szmalu 2” oraz „Plus i minus”.

Płyta cieszyła się dużą popularnością i uznaniem zarówno krytyków jak i fanów, sprzedając się w nakładzie 100 000 egzemplarzy. W ramach promocji albumu zostały zrealizowane teledyski do utworów „Magia i miecz” oraz „Plus i minus”, którego treść dotyczyła obaw Łuszcza przed zakażeniem wirusem HIV. Członkowie grupy wykonywaną muzykę określili jako hardcore psycho rap lub magia i miecz, w nawiązaniu do promującego album utworu.

Płyta uzyskała nominacje do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka w kategoriach Fonograficzny debiut roku i Album roku – muzyka alternatywna.

Mjazzga/FB

Przekaż znajomym