ice-party

Ubiegłoroczna premiera ICE PARTY zorganizowana przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zdobyła popularność i uznanie elblążan, praktycznie w każdym wieku. Powodem takich ocen były dobra muzyka towarzysząca przebywającym na lodowej tafli, dodatkowe i nieoczekiwane atrakcje.

Organizator różnorodnych form rekreacji w Elblągu, a takim przede wszystkim jest MOSiR, zdecydował o kontynuacji tej sprawdzonej formy zabawy na lodowisku Helena.

Zatem informujemy, że już od niedzieli 19 stycznia, a także w każdą kolejną niedzielę w godzinach od 17.40 do 19.00 organizowane będą karnawałowe spotkania elblążan na lodzie.

Zapewniamy, że uczestnikom zabawy nie będzie zagrażał wiatr, ani opady śniegu czy być może deszczu, bo aura jak kobieta zmienną jest. Będzie natomiast towarzyszył sympatyczny klimat w zimowej atmosferze i co istotne znakomity repertuar muzyczny. Będzie to okazja do oryginalnej podróży muzycznej w czasie, którą zapewni znany konferansjer Krzysztof Panas. Już przed premierą zapowiada, że będą to największe hity z minionych i obecnych czasów, począwszy od coverów, znanych przebojów z parkietów, a kończąc na hitach z lat 70’, 80’ i 90’.

Jest jeszcze czas na zaplanowanie czasu w niedzielę i decyzję o udziale w karnawałowej zabawie na lodzie przy dobrej muzyce. MOSiR zaprasza na Ice Party!

MOSiR

Przekaż znajomym