klejnuty

Teatr Sewruka zaprasza na karnawałowy relaks z rozgrywającą się w zawrotnym tempie komedią z wątkiem kryminalnym w tle. Farsa ”Klejnoty” Michaela Pertwee wyreżyserowana przez Bogusława Semotiuka zapewne rozbawi każdego widza. Zawrotne tempo, zaskakujące zawroty akcji, znakomite dialogi oraz doskonały humor sytuacyjny… Bądźcie czujni, bawcie się dobrze i… pilnujcie swoich klejnotów. Najbliższe spektakle – 24 stycznia – godz. 19:00 oraz 25 stycznia – godz. 18:00

Ciapowaty właściciel salonu jubilerskiego, cnotliwy kawaler i domator, w finale zmienia się o sto osiemdziesiąt stopni a do tej metamorfozy potrzebny jest drugi jubiler, popijający inspektor policji i dwie przewrotne kobiety.

Przedstawienie charakteryzuje wartka akcja, w której pełno jest zabawnych komplikacji. A wszystkie kłopoty bohaterów spowodowane są przez jedno kłamstwo. Akcja rozgrywa się w scenografii precyzyjnie stworzonej przez Wojciecha Stefaniaka. Nie zabraknie tu wątków miłosnych oraz kryminalnych. Pamiętajmy, że dwóch mężczyzn i dwie uwodzicielskie kobiety stanowią mieszankę wybuchową i na pewno sprowokują szereg dwuznacznych sytuacji. Między bohaterami nieustannie dochodzi do nieporozumień, które napędzają całą intrygę.

Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu

Przekaż znajomym