Zapraszamy wszystkie Panie

Zapraszamy wszystkie Panie

Nowy film Richarda Linklatera – reżysera, który rozumie i lubi ludzi – z wybitną rolą Kate Blanchett. „Gdzie jesteś, Bernadette?” premierowo 23 sierpnia w Multikinie.

Bernadette Fox (Blanchett) ma kochającego, choć zapracowanego męża (Billy Crudup) oraz wspaniałą córkę, piętnastoletnią Bee (Emma Nelson), dla której jest najlepszą przyjaciółką. Uważana w kręgach designu za genialną rewolucjonistkę w dziedzinie architektury, Bernadette jest kobietą ekscentryczną, nieunikającą konfliktów z otoczeniem. Pewnego deszczowego dnia znika w dziwnych okolicznościach. Bee, która postanawia za wszelką cenę ją odnaleźć, stopniowo odkrywa zaskakujące fakty z życia Bernadette…

Kolejna odsłona projektu „Kino na Obcasach” odbędzie się 20 sierpnia 2019 r.

Partnerem sierpniowej edycji „Kina na Obcasach“ jest Kinder Bueno. Kinder Bueno, partner cyklu „Kino na Obcasach”, zaprasza wszystkie Panie biorące udział w pokazie na słodką degustację oraz konkurs. Do wygrania wyjątkowa nagroda niespodzianka. Pozwól się uwieść magii kina z Kinder Bueno.

Bilety na lipcowe „Kino na Obcasach” można nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

Dla naszych Czytelniczek mamy dziś podwójne zaproszenie na to wydarzenie. Aby je zdobyć, wystarczy do piątku 16 sierpnia (włącznie) podesłać na adres konkurs@mlodyelblag.pl swoje imię i nazwisko. Ze zwycięzcą skontaktujemy się drogą mailową w ciągu 12 godzin od zakończenia konkursu.

Informujemy jednocześnie, że dane w postaci imienia i nazwiska oraz adresu mailowego będą wykorzystane tylko i wyłącznie do przeprowadzenia konkursu. Nie będą wykorzystywane w żaden inny sposób ani przekazywane osobom trzecim. Tylko dane zwycięzcy w postaci imienia i nazwiska przekazane zostaną do fundatora nagrody (Multikina) celem wystawienia zaproszenia a następnie i one zostaną trwale usunięte z naszej bazy. 

Przekaż znajomym