Bilety dostępne w kasie kina

Bilety dostępne w kasie kina

Lekka i przewrotna komedia romantyczna o tym, że kiedy wydawać by się mogło, że straciliśmy wszystko, tak naprawdę dostajemy od losu to, co najcenniejsze. „Kobieta sukcesu” przedpremierowo 1 marca podczas Kina na Obcasach w Multikinie. 

Główną bohaterką filmu jest Mańka (Agnieszka Więdłocha), szefowa firmy w wielkim mieście, której życie nagle wywraca się do góry nogami. Jej biznes pada ofiarą nieuczciwej konkurencji, związek z Norbertem (Mikołaj Roznerski) przeżywa kryzys, a pod drzwiami mieszkania kobieta zastaje Lilkę (Julia Wieniawa), młodszą siostrę uosabiającą chaos, tak obcy perfekcyjnej Mańce. W jej życie – za sprawą psa i przypadku – wkracza również Piotr (Bartosz Gelner), którego wbrew sobie i mimo serii nieporozumień zdaje się przyciągać. Jako przebojowa kobieta sukcesu Mańka nie zamierza się poddawać i skupia się na walce o przetrwanie firmy i zdemaskowanie oszustów. Czy nie straci przez to z oczu siostrzanej przyjaźni i szansy na miłość?

Kolejna odsłona projektu „Kino na Obcasach” odbędzie się 1 marca 2018 r.  Partnerem marcowej edycji „Kina na Obcasach“ jest Kinder Bueno.

Bilety na marcowe „Kino na Obcasach” można nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

Dla naszych czytelniczek mamy jedno podwójne zaproszenie na to wydarzenie. Aby je zdobyć, wystarczy do 28 lutego (do godziny 15:00) podesłać na adres konkurs@mlodyelblag.pl swoje imię i nazwisko. W temacie maila prosimy wpisać „KNO marzec”. Osobę, która otrzyma od nasz to zaproszenie poinformujemy drogą mailową w dniu zakończenia konkursu. 

Przekaż znajomym