Bilety już w kasach kina

Bilety już w kasach kina

„Szkoła uwodzenia Czesława M.” to historia popularnego muzyka, który niespodziewanie porzuca życie warszawskiego celebryty. 25 października 2016 o godz. 19:00 Multikino w ramach projektu „Kino na Obcasach” pokaże ten film premierowo.

Gdy dwójka byłych stoczniowców postanawia otworzyć ekskluzywną szkołę uwodzenia dla mężczyzn, z receptą na sukces przychodzi…kobieta. „Potrzebujecie kogoś z twarzą. Kogoś, kogo kochają kobiety”. Te słowa sprawiają, że do biznesu trafia Czesław Mozil.  A to dopiero początek tej zakręconej historii.

Film Aleksandra Dembskiego jest ciepłą i optymistyczną historią o poszukiwaniu szczęścia i własnej drogi.  To komedia o zaskakujących konsekwencjach życiowych wyborów z oryginalną ścieżką dźwiękową. W roli głównej zobaczymy Czesława Mozila.

Partnerem październikowej edycji „Kina na Obcasach“ jest Kinder Bueno.

Kinder Bueno, partner cyklu „Kino na Obcasach”, zaprasza wszystkie Panie biorące udział w pokazie na słodką degustację oraz konkurs. Do wygrania wyjątkowa nagroda niespodzianka. Pozwól się uwieść magii kina z Kinder Bueno.

Na cykl seansów „Kino na Obcasach” zaprasza FCA Poland.

Multikino i FCA Poland, producent zaprojektowanego z pasją  Jeepa® Renegade zapraszają uczestniczki cyklu seansów „Kino na Obcasach” do konkursu „Jeep® w Multikinie” więcej informacji na: https://multikino.pl/pl/wydarzenia/kobiety/jeep-w-multikinie-podczas-kina-na-obcasach

Bilety na październikowe „Kino na Obcasach” można nabyć od 27 września br. w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

Przekaż znajomym