Zapraszamy do kina

Zapraszamy do kina

Życie matki nie musi się ograniczać do stereotypu, w którym usypianie dzieci wykreśla z kalendarza spotkania z własnym mężem, a rozsypane po podłodze klocki stanowią większe zagrożenie niż pole minowe.. „Mamuśki mają wychodne” przedpremierowo 17 sierpnia w Multikinie. Tymczasem my mamy dla Was podwójne zaproszenie do Multikina. 

Codzienność w domu pełnym dzieci i obowiązków, to nie przelewki. Wiedzą o tym cztery matki, które dzień w dzień toczą walkę z niewyspaniem, brakiem czasu, wiecznym bałaganem i sztucznym uśmiechem, który ma komunikować ludziom, że wciąż „dają radę”. Jako że pociechy bohaterek chodzą do tego samego przedszkola, również ich mamy postanawiają poznać się nieco lepiej w trakcie wspólnej kolacji. Początkowo niechętne, ostatecznie zostawiają dzieci pod opieką partnerów i wyruszają na z pozoru niewinne spotkanie. Na miejscu obawy szybko ustępują miejsca szczerym rozmowom i zabawie na całego. Tempo akcji i bicie serc przyspieszy do zawrotnej prędkości, gdy w jednym z barów poznają bezlitośnie przystojnego barmana o imieniu Luke (Adam Levine). Wkrótce okaże się, że na taki wieczór każda z nich czekała całe życie.

Partnerem sierpniowej edycji „Kina na Obcasach“ jest Kinder Bueno.

Bilety na sierpniowe „Kino na Obcasach” można nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

Aby zdobyć podwójne zaproszenie na sierpniową odsłonę Kina na Obcasach, wystarczy napisać do nas maila na konkurs@mlodyelblag.pl w temacie wpisując KNO a w treści swoje imię i nazwisko. Na zgłoszenia czekamy do jutra (16 sierpnia) do godziny 18:00. Osoba, która otrzyma od nas zaproszenie zostanie o tym fakcie poinformowana mailowo ok. godziny 20:00. 

Przekaż znajomym