Zapraszamy wszystkie Panie

Zapraszamy wszystkie Panie

Historia o niełatwym poszukiwaniu miłości, o znajdowaniu sensu w relacjach z innymi i o tym, że zawsze jest nadzieja, że po burzy wyjdzie słońce. „Plan B” przedpremierowo 1 lutego podczas Kina na Obcasach w Multikinie. Dla naszych czytelniczek mamy podwójne zaproszenie na to wydarzenie. 

Film o miłości. Bohaterów filmu poznajemy kilkanaście dni przed Walentynkami, w chwili, gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Wnoszą w ich życie nową jakość, za sprawą przypadku, bądź zrządzenia losu. Dają nadzieję na odnalezienie prawdziwych uczuć i autentycznych więzi.

Kolejna odsłona projektu „Kino na Obcasach” odbędzie się 1 lutego 2018 r. Partnerem lutowej edycji „Kina na Obcasach“ jest Kinder Bueno. Kinder Bueno, partner cyklu „Kino na Obcasach”, zaprasza wszystkie Panie biorące udział w pokazie na słodką degustację oraz konkurs. Do wygrania wyjątkowa nagroda niespodzianka. Pozwól się uwieść magii kina z Kinder Bueno.

Bilety na lutowe „Kino na Obcasach” można nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

Aby zdobyć jedno podwójne zaproszenie, wystarczy na adres konkurs@mlodyelblag.pl podesłać swoje imię i nazwisko. A temacie maila prosimy wpisać „Plan B”. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 31 stycznia o 15:00. Zwyciężczyni otrzyma od nas wiadomość w jaki sposób może odebrać zaproszenie. Zapraszamy do udziału!

Przekaż znajomym

    RelatedPost