Fot. KMP Elbląg

Fot. KMP Elbląg

W miniony piątek (21 kwietnia) w auli Komendy Miejskiej Policji w Elblągu odbył się Konkurs Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego zrealizowany w ramach projektu Safe School. Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 14 oraz uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Elblągu wykazywali się znajomością wiedzy z zakresu bezpieczeństwa na drodze.

Konkurs został zrealizowany w ramach projektu Safe School (system współpracy samorządu lokalnego i Policji na rzecz szkół i placówek oświatowych w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego i sytuacji kryzysowych). Wszystko to w ramach programu „Erasmus+“. Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu przygotował dla młodzieży konkurs związany ze znajomością zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Były testy wiedzy, konkurs plastyczny i filmy instruktażowe. Młodzież dzieliła się doświadczeniami i zasięgała opinii ekspertów. Na koniec były nagrody i dyplomy.

Projekt jest realizowany przez Urząd Miejski w Elblągu, komendę miejską policji, Szkołę Podstawową Nr 14 oraz Zespół Szkół Technicznych w Elblągu.

Przekaż znajomym