I się doigrał

I się doigrał

Policjanci z Pasłęka zatrzymali do kontroli drogowej VW Transportera, którym kierował 24-letni Dawid J. Mężczyzna nie za bardzo chciał się poddać samej kontroli drogowej i w trakcie zatrzymania najechał nawet na tył radiowozu uszkadzając zderzak. Jak się okazało do 2020 roku miał sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów.

  • 24-letni mężczyzna nie chciał poddać się kontroli drogowej.
  • Najechał na tył policyjnej Kii lekko uszkadzając jej zderzak.
  • Badanie alkotestem wykazało u niego 1,4 promila.
  • Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie a jego auto odholowano na parking.
  • Mężczyzna ma sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów do 2020 roku.

Nie tylko jednak sądowy zakaz powodował, że 24-letni mężczyzna nie chciał poddać się kontroli drogowej. Samo zdarzenie miało miejsce wczoraj około godziny 23.00  przy ul. Jagiełły w Pasłęku. 24-latek jadący dostawczym Volkswagenem postanowił nie  zatrzymać się na sygnały z radiowozu i w konsekwencji najechał na tył policyjnej Kii lekko uszkadzając jej zderzak. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie a jego auto odholowano na parking.

Od 24-latka policjanci od razu wyczuli zapach alkoholu. Badanie alkotestem wykazało u niego 1,4 promila. Dodatkowo po sprawdzeniu w bazie danych okazało się, iż mężczyzna ma sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów do 2020 roku. Teraz ponownie odpowie przed sądem. Może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Przekaż znajomym