Wstęp wolny, zapraszamy

Wstęp wolny, zapraszamy

Do tegorocznej, jubileuszowej odsłony Elbląg Rocks Europa pozostało już niewiele czasu. Znamy już termin i miejsce tegorocznego koncertu. Przyszedł czas na ogłoszenie wyników eliminacji do „Bitwy kapel”. Podano również w jaki sposób dystrybuowane będą wejściówki na festiwal.

Jak już podawaliśmy wcześniej, tegoroczny Festiwal odbędzie się 15 września w elbląskim klubie Mjazzga. I jak zapewniają organizatorzy będzie to „Najmniejsze ERE świata”, ale emocji, dobrego grania a także klimatu z pewnością nie zabraknie. Tradycyjnie już odbędzie się Bitwa Kapel a zaraz po niej występy zaproszonych gości.

W tym roku w Bitwie Kapel zmierzą się: Guerra z Wyrzyska, Tersha z Gdańska, Zorro-band z Elbląga, Kino z Olsztyna oraz Thefoggyday z Elbląga.

Kolejność w jakiej zespoły wystąpią podczas Festiwalu oraz kto wystąpi jako zaproszeni goście podane zostaną do publicznej wiadomości w terminie późniejszym.

Wstęp na wydarzenie jest wolny, lecz ze względu na ograniczoną pojemność klubu obowiązują wcześniejsze zapisy chętnych do udziału w tym wydarzeniu. Zarezerwować sobie miejsce można za pomocą maila: ere@elblageuropa.pl W temacie wiadomości należy wpisać „bilety ERE” a w treści maila imiona i nazwiska osób rezerwujących bilety.

Przekaż znajomym