Fot. nadesłane

Fot. nadesłane

Zapraszamy Wszystkich, którzy chcą Budzić Elbląg razem z Sąsiadami. Pub Sąsiedzi wychodzi naprzeciw mieszkańcom i zaczyna cykl koncertów na dużej scenie.  Na początek koncert Lady Pank. Są jeszcze bilety na to wydarzenie!

Cykl wieczorów „Budzimy Elbląg” Sąsiedzi zaczynają od wielkiego kopa na rozbudzenie. Jeden z nielicznych koncertów jubileuszowych w Polsce.  Jedyny koncert w Województwie Warmińsko-Mazurskim. Tak w skrócie można napisać o koncercie Lady Pank, który 1 kwietnia br. o godzinie 21:00 zagra w naszym mieście. Koncert odbędzie się przy ul. Fabrycznej 5 (była sala wystawnicza PUJAN).

W roku 2016 zespół Lady Pank obchodzi 35. lecie istnienia grupy, z tej okazji w całym kraju odbędą się specjalne koncerty jubileuszowe, podczas których (dwugodzinnego show) zaprezentowane zostaną największe przeboje zespołu. Bilety na elbląski koncert w cenie: 70 zł – miejsca stojące , 90 zł – miejsca siedzące (miejsca siedzące możliwe przy zakupie min 4 szt.) – (wejście poza kolejką) oraz 120 zł – Bilet VIP (wejście poza kolejką) dostępne są na  ww.biletomat.pl oraz od 10.03 w Pubie Sąsiedzi. W pakiecie VIP znajduje się: wejście poza kolejką, miejsce siedzące na antresoli z najlepszym widokiem na scenę dolny parkiet, miejsca w specjalnym wydzielonym sektorze, indywidualna obsługa kelnerska oraz miejsce parkingowe (zgłaszane przy zakupie biletu osobiście w klubie Sąsiedzi).

Po koncercie na wszystkich obecnych czekać będzie dalsza zabawa z DJ i muzyką z lat 80. i 90. pozostających w klimacie rockowym.

Więcej informacji o koncercie na stronie: http://pubsasiedzi.pl

Przekaż znajomym