Zapraszamy!

Zapraszamy!

Już 8 listopada w Elblągu wystąpi legenda muzyki rockowej. Na scenie są od trzydziestu siedmiu lat. Na swoim koncie mają wiele hitów, bez których dobra prywatka nie może się obejść. W najbliższym czasie zagoszczą w naszym mieście z koncertem.

Lady Pank, to zespół założony w 1981 roku przez Jana Borusewicza, jednego z najbardziej cenionych polskich kompozytorów i gitarzystów. Wraz z wokalistą Januszem Panasewiczem stanowią trzon grupy, która już niemal czterdzieści lat króluje na polskiej scenie muzycznej.

W czasie swojej długoletniej kariery nagrali takie przeboje jak: „Mniej niż zero”, „Kryzysowa narzeczona”, „Tańcz głupia, tańcz”, „Zawsze tam, gdzie ty”, „Marchewkowe pole” czy Zostawcie Titanica”. Te i wiele innych hitów na stałe już weszły do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej i wychowało się na nich już kilka pokoleń słuchaczy.

Do tej pory wydali dwadzieścia płyt, które biły rekordy popularności czyniąc Lady Pank jedną z największych legend polskiego rocka. W roku 2018 ukazał się album LP1, czyli pierwsza, kultowa płyta nagrana na nowo z takimi gośćmi jak: Katarzyna Nosowska, Kasia Kowalska, Maciej Maleńczuk, Artur Rojek czy Tomasz Organek.

Już 8 listopada o godzinie 20:00 zespół zagra w Elblągu. Jak zapewniają organizatorzy, każdy koncert zespołu, to 1,5 godzinne show, złożone z przebojów znanych wszystkim od blisko czterech dekad. Bilety od 55 złotych dostępne są TUTAJ.

Aby wygrać jedno z trzech podwójnych zaproszeń na piątkowy koncert, wystarczy podesłać na konkurs@mlodyelblag.pl swoje imię i nazwisko. W temacie maila prosimy wpisać Lady Pank. Na zgłoszenia czekamy do jutra (środa 6 listopada) do godziny 15:00. Zwycięzcy o wygranej zostaną poinformowani drogą mailową. 

lady-pank-plakat

Przekaż znajomym