Weekendowo

Weekendowo

To już ostatni weekend z Latem w Formie przed Elbląskim Świętem Chleba. W sobotę odbędzie się m.in. spacer z przewodnikiem, przewodnicy z PTTK na spacer zapraszają do Bażantarni. Start o godz. 10.00 spod Muszli Koncertowej.

  • Muzykowanie na scenie LATA W FORMIE rozpocznie się dość wcześnie. Od godz. 11.00 do 17.00 odbędzie się I Wojewódzki Przegląd Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych. Zagrają zespoły, wstąpią soliści, a wśród nich zespół Lazurki, który umilał czas w ramach akcji uwalania dla artystów ulicy Stary Rynek.
  • Od godz. 11.00 do 17.00 odbędzie się ostatnia odsłona Przystanku Starówka. Gry i zabawy poprowadzą animatorzy z Młodzieżowego Domu Kultury. Spotykamy się przed Ratuszem Staromiejskim.
  • W tym samym miejscu (tj. przy Ratuszu Staromiejskim) od godz. 18.00 do 21.30 zostanie rozegrana Trzecia Bitwa na Rysunki – Grafatak (w razie niepogody impreza zostanie przeniesiona do Klubu Mjazzga).
  • O godz. 20.00 na scenie przed katedrą wystąpi zespół „Romantycy Lekkich Obyczajów”. Grupa jest znana między innymi z brawurowego koncertu, jaki dali na tegorocznym Przystanku Woodstock.
  • Ale to nie koniec atrakcji. Od godz. 16.00 odbędzie się na Sjesta w Parku Modrzewie – Festiwal Odpoczynku. Tuż po niej na jednej z polan w Parku Modrzewie zapraszamy na ostatnią w tym roku projekcję w ramach Kina pod Chmurką. Wyświetlimy film pt. „Osobliwy dom Pani Peregrine”. Zaczynamy o godz. 20.45.
  • W niedzielę od godz. 11.00 Przystanek Starówka. Przed Ratuszem Staromiejskim o godzinie 17.00 zaprezentuje się Teatr Gdynia Główna, który wystawi przedstawienie pt. „Czerwony Kapturek”.
  • O godz. 20.00 na scenie przed katedrą wystąpi zespół grający reagge – Cała Góra Barwinków.

plakat_24-26.08

Przekaż znajomym