Zapraszamy!

Zapraszamy!

Już 8 listopada w Elblągu wystąpi legenda muzyki rockowej. Na scenie są od trzydziestu siedmiu lat. Na swoim koncie mają wiele hitów, bez których dobra prywatka nie może się obejść. W najbliższym czasie zagoszczą w naszym mieście z koncertem.

Lady Pank, to zespół założony w 1981 roku przez Jana Borusewicza, jednego z najbardziej cenionych polskich kompozytorów i gitarzystów. Wraz z wokalistą Januszem Panasewiczem stanowią trzon grupy, która już niemal czterdzieści lat króluje na polskiej scenie muzycznej.

W czasie swojej długoletniej kariery nagrali takie przeboje jak: „Mniej niż zero”, „Kryzysowa narzeczona”, „Tańcz głupia, tańcz”, „Zawsze tam, gdzie ty”, „Marchewkowe pole” czy Zostawcie Titanica”. Te i wiele innych hitów na stałe już weszły do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej i wychowało się na nich już kilka pokoleń słuchaczy.

Do tej pory wydali dwadzieścia płyt, które biły rekordy popularności czyniąc Lady Pank jedną z największych legend polskiego rocka. W roku 2018 ukazał się album LP1, czyli pierwsza, kultowa płyta nagrana na nowo z takimi gośćmi jak: Katarzyna Nosowska, Kasia Kowalska, Maciej Maleńczuk, Artur Rojek czy Tomasz Organek.

Już 8 listopada o godzinie 20:00 zespół zagra w Elblągu. Jak zapewniają organizatorzy, każdy koncert zespołu, to 1,5 godzinne show, złożone z przebojów znanych wszystkim od blisko czterech dekad. Bilety od 55 złotych dostępne są TUTAJ.

Już niebawem na łamach MlodyElblag.pl będziemy mieli dla naszych Czytelników do wygrania podwójne zaproszenia na koncert oraz płyty CD zespołu.

lady-pank-plakat

Przekaż znajomym