Pierwsze zajęcia już 15 lutego

Pierwsze zajęcia już 15 lutego

Uczniowie III klas gimnazjum! Chcecie przekonać się czy Liceum Plastyczne jest miejscem dla Was? Chcecie spróbować swoich sił w różnych artystycznych dziedzinach? Przygodę zacząć czas! Już w lutym ruszają bezpłatne zajęcia dla gimnazjalistów. Na pierwszy ogień – 15 lutego – rysunek! Tydzień później – 24 lutego – historia sztuki. Na pewno będzie inspirująco i bardzo twórczo! Zapraszamy do zapisów i zapoznania się z Informatorem szkoły.

Liceum Plastyczne w Gronowie Górnym koło Elbląga proponuje: wyjazdy międzynarodowe Erasmus+, projekty, mnóstwo zajęć artystycznych i solidne przygotowanie do matury. A oprócz tego nieprzeciętna atmosfera kameralnej i nietuzinkowej szkoły.

– Nie bój się decyzji, które mogą zmienić całe Twoje życie. Jeśli jeszcze nie jesteś pewien – zapraszamy do odwiedzin naszej szkoły. Pokażemy pracownie w których uczą i rozwijają się uczniowie oraz prace jakie wykonują. Poznasz nauczycieli i atmosferę szkoły. Możesz przyjść z rodzicami lub z przyjaciółmi. Zachęcamy do skorzystania z możliwości uczestnictwa w zajęciach przygotowawczych do egzaminu oraz do uczestnictwa w Drzwiach otwartych 23 kwietnia 2016 r. i 20 maja 2016 r.– zachęca dyrekcja szkoły.

Pamiętać należy, iż podanie do szkoły w formie papierowej należy złożyć w terminie do 9 czerwca 2016 r. niezależnie od systemu rekrutacyjnego obowiązującego w innych szkołach. Egzaminy wstępne odbędą się 13 i 14 czerwca 2016. i jeszcze przed odebraniem świadectwa gimnazjum dowiesz się czy zostaniesz przyjęty do Liceum Plastycznego!

15 lutego o godz.15.00 pierwsze zajęcia z rysunku poprzedzone krótkim spotkaniem z Dyrektorem szkoły. W celach organizacyjnych, każdy kto zechce wziąć udział w spotkaniu,proszony jest o wypełnienie formularz rekrutacji.

Informator szkoły TUTAJ

Więcej informacji o szkole TUTAJ

 

Przekaż znajomym