cookong-live

Klienci E.Leclerc w Elblągu w dniach 27-28 czerwca będą mogli dowiedzieć się, dlaczego gotowanie jest nazywane sztuką kulinarną. Na oczach publiczności profesjonalny szef kuchni – Kamil Polinceusz, kolejny raz odkryje tajemnice swej sztuki. Pokazy gotowania na żywo – Live Cooking są niepowtarzalną szansą, by zobaczyć jak wygląda praca kucharza od kuchni. Tym razem w roli głównej wystąpią produkty „Marki Własnej”, z których zostaną wyczarowane wyrafinowane potrawy. Na koniec pokazu każdy gość będzie mógł nacieszyć swoje zmysły prawdziwą symfonią smaków
i zapachów, próbując świeżo przygotowanych potraw.

E.Leclerc w Elblągu organizuje wyjątkowe pokazy kulinarne na żywo, by udowodnić, że gotowanie jest dla każdego. Wskazówki Szefa kuchni mogą zainspirować do przygotowania prostych, ale smacznych dań osoby, które swoją kulinarną podróż dopiero zaczynają. Dla prawdziwych smakoszy, spotkanie z doświadczonym Mistrzem sztuki kulinarnej może być niepowtarzalną okazją na pogłębienie wiedzy na temat gotowania. Moda na zdrowe żywienie i bijące rekordy oglądalności programy kulinarne, pokazały, że przygotowywanie posiłków może budzi prawdziwe emocje.

– Staramy się, aby E.Leclrerc w Elblągu kojarzył się z hipermarketem, w którym nie tylko można kupić wszystko, co potrzeba w rozsądnej cenie, ale też był miejscem niecodziennych wydarzeń. Tym razem pragniemy zaprosić wszystkich naszych klientów do udziału w kulinarnej przygodzie, do nauki sztuki kulinarnej pod okiem sławnego szefa kuchni – mówi Natalia Kwapiszewska, dyrektor E.Leclerc w Elblągu.

Pokazy Live Cooking, które odbędą 27-28 czerwca, to dopiero początek przygody, jaką może być gotowanie. Wszystkie produkty Wiodącej Marki użyte w czasie pokazu są dostępne w E.Leclerc Elbląg, więc każdy gość z łatwością będzie mógł wyczarować niezwykłe potrawy we własnym domu. Pierwszego dnia w godzinach 15:00 – 19: 00 a drugiego – od 11:00 do 15: 00.

Przekaż znajomym