Zapraszamy!

Zapraszamy!

ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów w ostatni piątek października to już coroczna tradycja. W tym roku miłośnicy adrenaliny i lęku odbędą mroczną podróż do świata przerażających tajemnic, mściwych demonów i żądnych krwi potworów. Start o godzinie: 22:00. 

Podczas nadchodzącego maratonu widzowie jako jedni z pierwszych odwiedzą „Złe miejsce”, gdzie rozegra się bezwzględna, krwawa jatka, odkryją mroczny sekret w „Zakonie Świętej Agaty”, a także będą świadkami urzeczywistnienia „Upiornych opowieści po zmroku” i zaskakującego „Przebudzenia dusz”. To przyprawiająca o dreszcze wyprawa tylko dla odważnych! Podejmiesz wyzwanie?

Bilety w cenie od 30 do 39 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl. Aby otrzymać specjalny KOD ZNIŻKOWY i kupić bilety o 5 zł taniej każdy, wystarczy zarejestrować się na https://enemef.pl/rejestracja – kod zniżkowy można wykorzystać online oraz w kasie kina aż do momentu rozpoczęcia maratonu.

Po więcej informacji, pełny cennik biletów itd. zapraszamy na www.enemef.pl. Na stronie można również:

– zapisać się do listy osób BEZPŁATNIE otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem i/lub SMSem,

– otrzymać darmowy kod zniżkowy 5 zł do wykorzystania przy zakupie biletu online lub w kasie kina.

Dla naszych Czytelników mamy pięć pojedynczych zaproszeń na to wydarzenie. Aby zdobyć jedno z nich, wystarczy do środy 23 (października) do godziny 15:00 wysłać na konkurs@mlodyelblag.pl swoje imię. Osoby, które otrzymają od nas zaproszenie, zostaną o tym poinformowane 23 października do godziny 20:00.

2019-10_ngih_825

Przekaż znajomym