Zapraszamy

Zapraszamy

Grudzień to, w CH Ogrody, magiczny czas. Centrum zaprosi Klientów na bożonarodzeniowy jarmark, połów prezentów, bezpłatne pakowanie świątecznych upominków i po odbiór choinek za paragony.

Od 2 do 6 grudnia w holu głównym centrum stanie basen pełen prezentów. Po okazaniu dowodu zakupu za minimum 100 złotych, rodzice będą mogli zaprosić swoje pociechy do wyłowienia prezentu dla dziewczynki lub chłopca.

Chwilę później – od 7 do 10 grudnia, w tym samym miejscu, będzie trwał jarmark bożonarodzeniowy. W ofercie stoisk znajdą się m.in. drobne upominki, rękodzieło, ozdoby choinkowe i regionalne przysmaki.

W weekendy: 9-10 grudnia, 16-17 grudnia i 23-24 grudnia, klienci, którzy na zakupach w galerii wydadzą min. 100 złotych, będą mogli bezpłatnie zapakować świąteczne upominki w sklepie „Świat Prezentów” na pierwszym piętrze galerii.

Centrum Ogrody przygotowało również żywe choinki, które będzie można otrzymać okazując paragon na zakupy dokonane w galerii, o wartości minimum 200 złotych. Drzewka będą dystrybuowane na parkingu centrum w dniach 19-20 grudnia, do wyczerpania zapasów.

Szczegółowe informacje o świątecznych akcjach dostępne są na www.centrumogrody.pl.

Przekaż znajomym