Fot. materiały dystrybutora

Fot. materiały dystrybutora

Mike znowu dla nas zatańczy! Członkowie Kings of Tampa postanawiają zakończyć karierę z pompą i wystąpić w Myrtle Beach, a do współpracy zapraszają byłego striptizera, w którego rolę wcielił się Channing Tatum. Druga część światowego hitu w Kinie „Światowid” od 17 do 30 lipca.

Akcja filmu Magic Mike XXL rozgrywa się trzy lata po tym, jak Mike, będąc u szczytu sławy, zakończył karierę striptizera. Teraz także pozostali członkowie Kings of Tampa są gotowi poszukać sobie nowego zajęcia. Chcą to jednak zrobić w swoim stylu — wystąpić w Myrtle Beach ostatni raz, z wielką pompą, i zaprosić na scenę legendarną gwiazdę — Magic Mike’a.
W drodze na ostatnie przedstawienie z kilkoma postojami w Jacksonville i Savannah, które mają służyć odbudowaniu starych przyjaźni i nawiązaniu nowych, Mike i jego koledzy opanowują nowe ruchy i na różne sposoby rozprawiają się z przeszłością.
Reżyserem filmu Magic Mike XXL jest zdobywca nagrody Emmy Gregory Jacobs. Steven Soderbergh, który wyreżyserował pierwszą część, będzie producentem wykonawczym.
Cena biletu: 16 złotych (normalny), 14 złotych (ulgowy), 11 złotych (w poniedziałki). Rezerwacja i zakup biletów on-line pod adresem: http://swiatowid.elblag.pl/pl/rezerwacja-on-line/
Przekaż znajomym