magnificentmuttley

Wyróżniają ich wybijające zęby riffy, niesamowita energia ale i świetne numery, wypełniające ich debiutancki album. Płyta zatytułowana po prostu „Magnificent Muttley” wylądowała w większości zestawień najlepszych polskich płyt 2012 roku. Rocowe trio – Magnificent Muttley, zagra w Mjazzdze już 2 marca. Bilety w cenie 15 złotych w przedsprzedaży (20 złotych w dniu koncertu) dostępne w klubie.

Magnificent Muttley mają na swoim koncie szereg świetnie przyjętych koncertów na największych festiwalach (Opener, Coke, Off). Na jednym z nich miał okazję zobaczyć ich Devendra Banhart, który osobiście pogratulował im występu.

25 listopada światło dzienne ujrzało nowe wydawnictwo zespołu. Za produkcję odpowiedzialny jest Leszek Biolik, znany chociażby z pracy nad albumem zespołu The Car Is On Fire „Lake and Flames” oraz solowej płyty Misi Ff. Jak mówią sami członkowie zespołu: Leszek jest osobą idealnie rozumiejącą to, w jakim kierunku chce iść Magnificent Muttley i to, że nowe wydawnictwo powinno otworzyć nowy etap dla zespołu. Za miks odpowiada Marcin Gajko, który w tym roku odebrał złotą płytę za album Meli Koteluk.

Red.

Źródło: mjazzga.pl

Przekaż znajomym