Fot. nadesłane

Fot. nadesłane

Obejrzysz film, zrelaksujesz się, a w tym czasie dziecko weźmie udział w warsztatach filmowych i plastycznych. Z okazji zbliżającego się Dnia Mamy, Kino Światowid wychodzi naprzeciw mamom, którym na przeszkodzie w wyjściu do kina pozostaje problem opieki nad potomkiem.

Film Tully oraz trwające jednocześnie warsztaty filmowe i plastyczne dla dzieci to propozycja Kina Światowid na Dzień Mamy.

Warsztaty dla najmłodszych

W czasie, kiedy mamy będą relaksowały się na seansie filmowym, dzieci wezmą udział w zajęciach filmowych oraz plastycznych prowadzonych przez instruktorów z Centrum Spotkań Europejskich Światowid. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci powyżej 5. roku życia. Ilość miejsc na warsztaty ograniczona. Nie ma możliwości rezerwacji. Obowiązuje zasada: kto pierwszy, ten lepszy.

Na ekranie film dla mam

W czasie, kiedy najmłodsi będą pochłonięci warsztatami, mamy obejrzą film komediowy pt. Tully. To historia. Marlo – prawdziwej superbohaterki, mężatki i mamy trójki dzieci. Pewnego wieczoru w drzwiach domu Marlo zjawia się tajemnicza niania, Tully… Młoda, piękna i zwariowana opiekunka szybko wywraca do góry nogami życie całej rodziny. Marlo musi zmierzyć się z przebojową i pełną energii dziewczyną, która ma w sobie wszystko to, co Marlo utraciła.

 

Termin: 26 maja (sobota), godz. 16:00

Cena biletu za film: 10 złotych

Cena biletu za warsztaty: 10 złotych

Bilety na film oraz na warsztaty można nabyć online lub w kasie Centrum Spotkań Europejskich Światowid. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.30 do 20.30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30. Więcej informacji pod numerem: (55) 611 20 56/76 lub pisząc na adres:kino@swiatowid.elblag.pl.

Przekaż znajomym